Nowy Zasilacz 12V 30W 2,5A UMEC UP0301B-12PE - Foto1

Marka: ITmarket

Zasilacz 12V 30W 2,5A UMEC UP0301B-12PE

Zasilacz prądu stałego UMEC UP0301B-12PE przeznaczony jest do zasilania różnego rodzaju urządzeń sprzętu komputerowego, elektronicznego audio-wideo, drobnego AGD oraz oświetlenia LED. Prąd wyjściowy: 12V, 2,5A, 30W. Kupując więcej, płacisz mniej!
Cena 8,88 zł
Więcej
Dostępny

Marka: Microsoft

Windows 7 Professional OEM ESD e-Key

Windows 7 Professional to intuicyjny w obsłudze, szybki i stabilny system operacyjny, który zdążył zasłużyć na miano jednego z najbardziej udanych systemów dla komputerów PC. Klucz elektroniczny (ESD/Medialess).
Cena 29,99 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
  • PayPal - Bezpieczne płatności

  • Zakupy na raty w ITmarket

Reklamacje

W celu zgłoszenia reklamacji (towar niezgodny z zamówieniem, towar uszkodzony itp.), powiadom nas o tym za pośrednictwem formularza kontaktowego lub tradycyjnych metod kontaktu:

  • email: biuro@itmarket.pl
  • telefonicznie na nr: +48 616 240 234.

Zwroty

W obrocie konsumenckim oraz w przypadku mikro przedsiębiorców, którzy jako osoba fizyczna mogą dokonywać zakupów towarów również jako konsumenci pod warunkiem, że przedmiotem umowy jest towar niezwiązany bezpośrednio z ich działalnością gospodarczą lub zawodową, zgodnie z treścią ustawy kupujący ma możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.

Ze szczegółowymi warunkami realizacji zwrotów zakupionych towarów można przeczytać w naszym Regulaminie.

W celu dokonania zwrotu należy utworzyć żądanie zwrotu korzystając z funkcji dostępnej po zalogowaniu się do swojego konta (patrz instrukcja poniżej). W przypadku zakupów dokonanych bez konta klienta najlepiej przekształcić zamówienie w konto klienta korzystając z opcji śledzenia zamówień gości. W przypadku problemów możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub tradycyjnych metod kontaktu.

Jak dokonać zwrotu?

Zaloguj się do swojego konta klienta. W panelu klienta wybierz sekcję "Historia i szczegóły zamówień".

Historia zamówień

Znajdź zamówienie na liście swoich zamówień i kliknij pozycję "Szczegóły".

Szczegóły zamówienia

W szczegółach zamówienia zaznacz produkt(y), które chcesz zwrócić, możesz także zdefiniować ilość sztuk jeśli zamówienie obejmowało kilka sztuk tego samego produktu. W polu tekstowym napisz powód zwrotu, którego znajomość pozwoli nam w przyszłości polepszyć jakość naszej oferty. Jeśli nie chcesz podawać powodu wpisz po prostu "Nie podaję powodu" lub cokolwiek innego. Naciśnij przycisk "Żądanie zwrotu".

Realizacja zwrotu

Swoje zwroty możesz śledzić w sekcji "Zwroty produktów" dostępnej w głównym panelu klienta.

Sekcja zwroty produktów

Na liście zwrotów możesz zobaczyć numer zwrotu, który koniecznie podaj na paczce zwrotnej!

Lista zwrotów

Pamiętaj! Nie wysyłaj paczki, dopóki nie zatwierdzimy zwrotu! Ten fakt będzie widoczny poprzez zmianę statusu zwrotu i możliwość pobrania formularza zwrotu. Wydruk formularza zwrotu nie jest wymagany, jedynym wymogiem jest podanie numeru zwrotu na przesyłce.

Dział serwisu i obsługi zgłoszeń, oddział Polska:

ul. Sielska 17A

60-129 Poznań

Infolinia: +48 616 240 234

info@itmarket.pl

UWAGA! Prosimy nie dokonywać zwrotów towaru bez wcześniejszego uzgodnienia sposobu wysyłki z naszym pracownikiem!

Reklamacje

W celu dokonania reklamacji należy utworzyć zgłoszenie w naszym systemie wsparcia pod adresem pomoc.itmarket.pl lub skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub tradycyjnych metod kontaktu.

Platforma ODR

Jeśli problem nie zostaje rozwiązany zgodnie z oczekiwaniami konsumenta, zgodnie z obowiązującymi przepisami może on skorzystać z platformy internetowej systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR), dostępnej pod adresem https://ec.europa.eu/consumers/odr. Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług. Szczegółowe informacje są dostępne na wskazanej stronie.

POLECAMY