Marka: ITmarket Nowy

Zasilacz 12V 30W 2,5A UMEC UP0301B-12PE

Zasilacz prądu stałego UMEC UP0301B-12PE przeznaczony jest do zasilania różnego rodzaju urządzeń sprzętu komputerowego, elektronicznego audio-wideo, drobnego AGD oraz oświetlenia LED. Prąd wyjściowy: 12V, 2,5A, 30W. Kupując więcej, płacisz mniej!

Cena 8,99 zł
Zobacz więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
  • PayPal - Bezpieczne płatności

  • Zakupy na raty w ITmarket

Skup komputerów i sprzętu komputerowego ITmarket.pl

Chcesz wymienić sprzęt komputerowy w swojej firmie lub zredukować jego ilość? Skontaktuj się z nami, a odkupimy go do Ciebie, co pozwoli zdobyć Ci środki np. na zakup nowego sprzętu!

Jaki sprzęt nas interesuje?

Skupujemy komputery, laptopy, monitory, drukarki, telefony, akcesoria, podzespoły i sprzęt sieciowy. Mogą być to urządzenia używane, poleasingowe lub nowe np. z nadwyżek zapasów Twojej firmy, których już nie potrzebujesz.

Jak zacząć?

Skontaktuj się z nami, a uzgodnimy warunki, sposób realizacji takiego przedsięwzięcia oraz odbiór sprzętu z Twojej firmy lub innego miejsca przechowywania.

Co dalej?

W pierwszej kolejności będziemy musieli ocenić, jaki sprzęt posiadasz, ocenić jego stan techniczny, jego realną wartość i dokonać wyceny. Jeśli nasza oferta Cię zainteresuje, uzgodnimy sposób odbioru sprzętu od Ciebie!

Preferujemy odkup większych ilości sprzętu komputerowego.

Jesteśmy zainteresowani stałą współpracą!


Skup komputerów i sprzętu komputerowego ITmarket.pl

skup@itmarket.pl

Skup komputerów i sprzętu komputerowego ITmarket.pl

+48 61 6240234


lub

Formularz kontaktowy