Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies do analizy ruchu na naszej stronie.
Więcej o plikach cookies i o tym jak przetwarzamy dane odwiedzających nasz sklep możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

zamknij

Marka: ITmarket Nowy

Zasilacz 12V 30W 2,5A UMEC UP0301B-12PE

Zasilacz prądu stałego UMEC UP0301B-12PE przeznaczony jest do zasilania różnego rodzaju urządzeń sprzętu komputerowego, elektronicznego audio-wideo, drobnego AGD oraz oświetlenia LED. Prąd wyjściowy: 12V, 2,5A, 30W. Kupując więcej, płacisz mniej!

Cena 9,99 zł
Zobacz więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
  • PayPal - Bezpieczne płatności

  • Zakupy na raty w ITmarket

  • Niedostępny
Polycom VVX 310 VoIP PoE 6 linii - Foto1
  • Polycom VVX 310 VoIP PoE 6 linii - Foto1
  • Polycom VVX 310 VoIP PoE 6 linii - Foto2
  • Polycom VVX 310 VoIP PoE 6 linii - Foto3
  • Polycom VVX 310 VoIP PoE 6 linii - Foto4
  • Polycom VVX 310 VoIP PoE 6 linii - Foto5

Polycom VVX 310 VoIP PoE 6 linii

2200-48300-019

Polycom VVX 310 to najwyższej klasy telefon biznesowy z obsługą do 6 linii i wsparciem dla telefonii internetowej VoIP (Voice over IP). Aparat zapewnia krystalicznie czystą komunikację dzięki oryginalnej technologii Polycom® HD Voice™ i przyczynia się do lepszej współpracy i produktywności w warunkach biznesowych.

Stan: Używany Klasa gradacji: A
89,00 zł Brutto
Dostępność:(Niedostępny)
Opis

Polycom VVX 310 to najwyższej klasy telefon biznesowy z obsługą do 6 linii i wsparciem dla telefonii internetowej VoIP (Voice over IP). Aparat zapewnia krystalicznie czystą komunikację dzięki oryginalnej technologii Polycom® HD Voice™ i przyczynia się do lepszej współpracy i produktywności w warunkach biznesowych.

Dane techniczne

Producent Polycom
Model VVX 310
Wyświetlacz 3,2" LCD, podświetlany, 8-poziomów w skali szarości, rozdzielczość 208 x 104 pikseli
Języki interfejsu Kodowanie UTF-8, języki: chiński, duński, holenderski, angielski (Kanada/US/UK), francuski, niemiecki, włoski, japoński, koreański, norweski, polski, portugalski, rosyjski, słoweński, hiszpański i szwedzki
Funkcje głosowe Polycom® HD Voice™, Polycom® Acoustic Clarity™ (połączenia full-duplex, usuwanie echa i szumów tła)
Pasmo przenoszenia 150 Hz – 7 kHz
Kodeki G.711 (A-law i μ-law), G.729AB, G.722, G.722.1, iLBC
Obsługa połączeń Obsługa do 6 linii (programowalne klawisze oddzielnie dla każdej linii), licznik połączeń i połączeń oczekujących, przekazywanie połączeń, zawieszanie, odbieranie, lokalne 3-drożne konferencje audio, szybkie wybieranie jednoprzyciskowe, ponowne wybieranie, zdalne powiadomienie o nieodebranym połączeniu, funkcja "Nie przeszkadzać", i wiele innych
Protokoły i obsługa sieci Obsługa protokołu SIP, SDP, IETF SIP (RFC 3261 i towarzyszące RFC), dwuportowy przełącznik Ethernet 1000Base-TX, zgodny z IEEE802.3-2005 (klauzula 40), ręczna lub dynamiczna konfiguracja hosta (DHCP), synchronizacja czasu i daty za pomocą SNTP, serwer oparty na FTP/TFTP/HTTP/HTTPS, Obsługa QoS - IEEE 802.1p/Q (VLAN), warstwy 3 TOS i Diffserv / DSCP, VLAN - wykrywanie CDP, DHCP VLAN, LLDP-MED do wykrywania VLAN, obsługa translacji adresów sieciowych, sygnalizacja SIP, obsługa RTCP i RTP, rejestrowanie zdarzeń, Syslog, diagnostyka sprzętu, raportowanie statusu i statystyk, IPv4 i IPv6, TCP, UDP, DNS-SRV
Bezpieczeństwo Uwierzytelnianie 802.1X i szyfrowanie EAPOL przez SRTP, zabezpieczenie warstwy transportowej, zaszyfrowane pliki konfiguracyjne, szyfrowane uwierzytelnianie, logowanie z użyciem hasła, obsługa składni adresu URL z hasłem do serwera rozruchowego, bezpieczne udostępnianie HTTPS
Zasilanie PoE (Power over Ethernet) klasa 2 z wbudowanym automatycznym wykrywaniem IEEE 802.3af , zewnętrzny uniwersalny zasilacz sieciowy (w zestawie)
Porty 1x RJ-9, 2x RJ-45
Kolor Czarny (black)
Wymiary 19 x 15 x 18 cm
Waga 900 g
Gwarancja 12 miesięcy
Informacje dodatkowe DTMF, zasilacz w zestawie, sprzęt używany

Prostota, łatwość użycia i maksymalizacja wydajności

Telefon Polycom VVX 310 zapewnia wysokiej jakości, ekonomiczne rozwiązania dla każdego środowiska dzięki zaawansowanym funkcjom zunifikowanej komunikacji (UC). Intuicyjny interfejs użytkownika i ekran LCD, ułatwiają obsługę i nawigację oraz wymagają jedynie minimalnego przeszkolenia.

Polycom VVX 310

Niezrównana jakość i klarowność głosu w Polycom VVX 310 zapewnia przełomową jakość dzięki Polycom® HD Voice™ dla realistycznych rozmów, minimalizując tym samym zmęczenie i czyniąc połączenia bardziej wydajnymi i produktywnymi.

Polycom VVX 310

Zapewnij najlepsze wrażenia z korzystania z tej wysokiej jakości 6-liniowego telefonu z wbudowanymi mediami dla biznesu. Seria VVX 300 poprawia wydajność osobistą, uzupełniając aplikacje na komputerze w miejscu pracy. Użytkownicy mogą wyświetlać kalendarze Microsoft Exchange i zarządzać nimi, otrzymywać przypomnienia o spotkaniach i alerty, uzyskiwać dostęp do katalogu firmowego oraz statusu wiadomości bezpośrednio na wyświetlaczu telefonu, nawet podczas oczekiwania na uruchomienie komputera. Mogą także rozszerzyć pulpit komputera PC o ekran VVX 300 Series do nawigacji i interakcji z myszą i klawiaturą.

Polycom VVX 310

Seria VVX 300 jest łatwa w instalacji i zarządzaniu. Oparta na sieci metoda konfiguracji pozwala administratorom łatwo obsługiwać nawet dużą liczbę telefonów w całej organizacji. Dzięki wbudowanym aplikacjom internetowym jest również gotowa na rozbudowę dzięki modułom rozszerzeń w miarę wzrostu potrzeb użytkowników i rozwoju firmy.

Polycom VVX 310

Zasilacz w komplecie - zasilanie telefonu może odbywać się również przez port PoE.

Telefony poleasingowe, 100% sprawne. Mogą nosić ślady normalnej eksploatacji i/lub powstałe w wyniku transportu w opakowaniach zbiorczych.

Udzielamy 12 miesięcy gwarancji / rękojmi dla firm na zakupiony sprzęt!

Podsumowanie
2200-48300-019
0610807774709

Podstawowe cechy

Rodzaj telefonu
VoIP
Sieć LAN
Gigabit 10/100/1000 Mb/s
Stan
Używany
Klasa gradacji
A
Polecamy również
Komentarze (1)
Ocena