Marka: ITmarket

Zasilacz 12V 30W 2,5A UMEC UP0301B-12PE

Zasilacz prądu stałego UMEC UP0301B-12PE przeznaczony jest do zasilania różnego rodzaju urządzeń sprzętu komputerowego, elektronicznego audio-wideo, drobnego AGD oraz oświetlenia LED. Prąd wyjściowy: 12V, 2,5A, 30W. Kupując więcej, płacisz mniej!
Cena 8,88 zł
Więcej
Dostępny

Marka: Microsoft

Windows 7 Professional OEM ESD e-Key

Windows 7 Professional to intuicyjny w obsłudze, szybki i stabilny system operacyjny, który zdążył zasłużyć na miano jednego z najbardziej udanych systemów dla komputerów PC. Klucz elektroniczny (ESD/Medialess).
Cena 29,99 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
  • PayPal - Bezpieczne płatności

  • Zakupy na raty w ITmarket

W naszym sklepie możesz zakupić towary nowe i używane po atrakcyjnych cenach!

Oferty są oznaczone odpowiednio etykietami "nowy", "powystawowy, "po zwrocie", "używany" itp.

Na towary używane w większości przypadków udzielamy gwarancji, więc kupujesz taki sprzęt w sposób bezpieczny!

Dodatkowo towary używane klasyfikujemy z uwagi na ich stan, tzw. klasa gradacji.

✴️Nasza klasyfikacja gradacji selekcji sprzętu.

Klasa A+ , produkt używany, w bardzo dobrym stanie, 100% sprawny, stan porównywalny z produktem nowym.

Klasa A, A- , produkt używany, w bardzo dobrym stanie, 100% sprawny, obudowa może posiadać jedynie normalne ślady eksploatacji. W przypadku monitorów i innych urządzeń z ekranami, matryca całkowicie sprawna, pozbawiona wszelkich wad.

Klasa B (B+, B-), produkt oferowany w niższej cenie z uwagi na niewielkie uszkodzenia obudowy, wady matrycy (w przypadku urządzeń z ekranami), które nie wpływają znacząco na komfort pracy. To dobra propozycja dla większości standardowych zastosowań dla oszczędnych osób.

Klasa C - produkt działający, jednak posiadający wady znacznie wpływające na komfort pracy i/lub walory wizualne. Posiada bardziej widoczne wady matrycy, większe uszkodzenia obudowy w postaci większych rys i otarć, pęknięć lub niewielkich ubytków w elementach obudowy lub podstawy monitora. Wady te nie dyskwalifikują urządzenia z możliwości użytkowania, jednak wpływają na wygodę jego eksploatacji.

Szczegółu stanu oferowanych produktów są dostępne na dole opisu każdej oferty.

Na wszystkie nasze produkty (w każdej klasie) otrzymujesz gwarancję zgodnie z opisem oferty!

W przypadku produktów w klasie C gwarancja może być krótsza lub niedostępna w przypadku produktów o większych uszkodzeniach. Patrz szczegóły każdej oferty!

POLECAMY