Marka: ITmarket Nowy

Zasilacz 12V 30W 2,5A UMEC UP0301B-12PE

(3)

Zasilacz prądu stałego UMEC UP0301B-12PE przeznaczony jest do zasilania różnego rodzaju urządzeń sprzętu komputerowego, elektronicznego audio-wideo, drobnego AGD oraz oświetlenia LED. Prąd wyjściowy: 12V, 2,5A, 30W. Kupując więcej, płacisz mniej!

Cena 8,99 zł
Zobacz więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
  • PayPal - Bezpieczne płatności

  • Zakupy na raty w ITmarket

    Światłowód LC-SC 9,1m DUPLEX 1,6mm SYSTIMAX TeraSPEED - Foto1
    • Światłowód LC-SC 9,1m DUPLEX 1,6mm SYSTIMAX TeraSPEED - Foto1
    • Światłowód LC-SC 9,1m DUPLEX 1,6mm SYSTIMAX TeraSPEED - Foto2
    • Światłowód LC-SC 9,1m DUPLEX 1,6mm SYSTIMAX TeraSPEED - Foto3

    Światłowód LC-SC 9,1m DUPLEX 1,6mm SYSTIMAX TeraSPEED

    FPCWLCSC22-HF030

    Światłowodowy przewód krosowy (patch cord) firmy CommScopeSYSTIMAX TeraSPEED do dwukierunkowej transmisji (duplex). Średnica pojedynczego przewodu 1,6 mm, konektory LC-SC, długość 9,1 m.

    Stan: Nowy
    Dostawa od 9,00 zł
    Pokaż opcje wysyłki
    38,65 zł Brutto
    Wysyłka: 2 - 4 dni robocze
    Ilość
    Dostępny

    Dostępność:
     

    Gwarancja na zakupiony towar

     

    eFaktura w trosce o środowisko naturalne

     

    Regulamin zakupów w sklepie ITmarket.pl

    Opis

    Wysokiej jakości światłowodowy przewód krosowy (patch cord) firmy CommScope z serii SYSTIMAX TeraSPEED do realizacji dwukierunkowej transmisji danych (duplex). Dwa przewody światłowodowe o średnicy 1,6 mm każdy, zostały wyposażone w konektory o konfiguracji LC-SC.

    Dane techniczne

    ProducentCommScope
    SeriaSYSTIMAX TeraSPEED
    ModelFPCWLCSC22-HF030
    PrzeznaczenieŚwiatłowodowa transmisja dwukierunkowa DUPLEX
    KonektoryLC - SC
    Średnica przewodu1,6 mm
    Długość9,1 m
    Tłumienie maksymalne0,70 dB/km
    Minimalny promień gięciaInstalacja: 3,5 cm
    Praca: 5,1 cm
    Maksymalna wytrzymałość na rozciąganieKrótkotrwała: 311 N
    Długotrwała: 93 N
    Odporność ogniowaLSZH (Low Smoke Zero Halogen)
    Kolor osłonyżółty lub turkus
    Zakres temperatury pracy-40 C do +75 C
    Gwarancja12 miesięcy
    Informacje dodatkowePrzewody nowe, w opakowaniu producenta

    Rodzina kabli krosowych SYSTIMAX® TeraSPEED™ spełnia podwyższone wymagania na poziomie systemu o wysokiej wydajności. Zastosowane włókna o niezmienionej dyspersji spełniają wymagania ITU-T G.652c. Konstrukcja złącz jest odporna na rozciąganie i zapobiega niezamierzonemu rozłączeniu.

    CommScope SYSTIMAX TeraSPEED LC-SC 1,6mm Duplex 2,1m

    Przewód spełnia wymagania wysokich norm jakościowych, w tym odporności ogniowej LSZH (Low Smoke Zero Halogen) co oznacza, że produkt jest wykonany z materiałów nie wydzielających podczas pożaru szkodliwych gazów i dużych ilości dymu.

    Udzielamy 12 miesięcy gwarancji / rękojmi dla firm na zakupiony sprzęt!

    Szczegóły produktu
    FPCWLCSC22-HF030

    Opis

    Stan
    Nowy
    Zobacz także
    10 innych produktów w tej samej kategorii:
    Komentarze (0)