Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies do analizy ruchu na naszej stronie.
Więcej o plikach cookies i o tym jak przetwarzamy dane odwiedzających nasz sklep możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

zamknij

Marka: ITmarket Nowy

Zasilacz 12V 30W 2,5A UMEC UP0301B-12PE

Zasilacz prądu stałego UMEC UP0301B-12PE przeznaczony jest do zasilania różnego rodzaju urządzeń sprzętu komputerowego, elektronicznego audio-wideo, drobnego AGD oraz oświetlenia LED. Prąd wyjściowy: 12V, 2,5A, 30W. Kupując więcej, płacisz mniej!

Cena 9,99 zł
Zobacz więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
  • PayPal - Bezpieczne płatności

  • Zakupy na raty w ITmarket

Światłowód LC-SC 12,2m DUPLEX 1,6mm SYSTIMAX TeraSPEED - Foto1
  • Światłowód LC-SC 12,2m DUPLEX 1,6mm SYSTIMAX TeraSPEED - Foto1
  • Światłowód LC-SC 12,2m DUPLEX 1,6mm SYSTIMAX TeraSPEED - Foto2
  • Światłowód LC-SC 12,2m DUPLEX 1,6mm SYSTIMAX TeraSPEED - Foto3

Światłowód LC-SC 12,2m DUPLEX 1,6mm SYSTIMAX TeraSPEED

FPCWLCSC22-HF040

Światłowodowy przewód krosowy (patch cord) firmy CommScopeSYSTIMAX TeraSPEED do dwukierunkowej transmisji (duplex). Średnica pojedynczego przewodu 1,6 mm, konektory LC-SC, długość 12,2 m.

Stan: Nowy
Dostawa od 9,00 zł
Pokaż opcje wysyłki
46,46 zł Brutto
Wysyłka: 2 - 4 dni robocze
Ilość
Dostępny

Dostępność:
 

Gwarancja na zakupiony towar

 

eFaktura VAT w trosce o środowisko naturalne

 

Regulamin zakupów w sklepie ITmarket.pl

Opis

Wysokiej jakości światłowodowy przewód krosowy (patch cord) firmy CommScope z serii SYSTIMAX TeraSPEED do realizacji dwukierunkowej transmisji danych (duplex). Dwa przewody światłowodowe o średnicy 1,6 mm każdy, zostały wyposażone w konektory o konfiguracji LC-SC.

Dane techniczne

Producent CommScope
Seria SYSTIMAX TeraSPEED
Model FPCWLCSC22-HF040
Przeznaczenie Światłowodowa transmisja dwukierunkowa DUPLEX
Konektory LC - SC
Średnica przewodu 1,6 mm
Długość 12,2 m
Tłumienie maksymalne 0,70 dB/km
Minimalny promień gięcia Instalacja: 3,5 cm
Praca: 5,1 cm
Maksymalna wytrzymałość na rozciąganie Krótkotrwała: 311 N
Długotrwała: 93 N
Odporność ogniowa LSZH (Low Smoke Zero Halogen)
Kolor osłony żółty lub turkus
Zakres temperatury pracy -40 C do +75 C
Gwarancja 12 miesięcy
Informacje dodatkowe Przewody nowe, w opakowaniu producenta

Rodzina kabli krosowych SYSTIMAX® TeraSPEED™ spełnia podwyższone wymagania na poziomie systemu o wysokiej wydajności. Zastosowane włókna o niezmienionej dyspersji spełniają wymagania ITU-T G.652c. Konstrukcja złącz jest odporna na rozciąganie i zapobiega niezamierzonemu rozłączeniu.

CommScope SYSTIMAX TeraSPEED LC-SC 1,6mm Duplex 2,1m

Przewód spełnia wymagania wysokich norm jakościowych, w tym odporności ogniowej LSZH (Low Smoke Zero Halogen) co oznacza, że produkt jest wykonany z materiałów nie wydzielających podczas pożaru szkodliwych gazów i dużych ilości dymu.

Udzielamy 12 miesięcy gwarancji / rękojmi dla firm na zakupiony sprzęt!

Podsumowanie
FPCWLCSC22-HF040

Podstawowe cechy

Stan
Nowy
Polecamy również
10 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: HP / Compaq Nowy A+

Przewód przejściówka HP DMS-59 na 2x DVI

Kabel / adapter zapewnia możliwość podłączenia jednego lub dwóch monitorów z interfejsem DVI do kart graficznych wyposażonych w port DMS-59 i pracę w trybie wielomonitorowym. Oryginalny przewód fimy HP charakteryzuje się wysoką jakością i odpornościa na zakłócenia.

Cena 19,90 zł
Zobacz więcej
Dostępny

Marka: ITmarket Nowy

Kabel USB 2.0 A-B 1,8m

Kabel USB 2.0 A-B zapewnia wysokiej jakości połączenie pomiędzy dowolnymi urządzeniami takimi jak komputer, drukarka, skaner, niektóre zew. dyski twarde i wiele innych.

Cena 4,59 zł
Zobacz więcej
Dostępny
Komentarze (0)