Marka: ITmarket

Zasilacz 12V 30W 2,5A UMEC UP0301B-12PE

Zasilacz prądu stałego UMEC UP0301B-12PE przeznaczony jest do zasilania różnego rodzaju urządzeń sprzętu komputerowego, elektronicznego audio-wideo, drobnego AGD oraz oświetlenia LED. Prąd wyjściowy: 12V, 2,5A, 30W. Kupując więcej, płacisz mniej!
Cena 8,88 zł
Więcej
Dostępny

Marka: Microsoft

Windows 7 Professional OEM ESD e-Key

Windows 7 Professional to intuicyjny w obsłudze, szybki i stabilny system operacyjny, który zdążył zasłużyć na miano jednego z najbardziej udanych systemów dla komputerów PC. Klucz elektroniczny (ESD/Medialess).
Cena 29,99 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
  • PayPal - Bezpieczne płatności

  • Zakupy na raty w ITmarket

Dostawa

Nauczeni wieloletnią praktyką oferujemy naszym klientom sprawdzonych przewoźników. Z doświadczenia wiemy, iż oferowanie najtańszych opcji wysyłek w takiej branży jak technologie IT nie sprawdza się. Korzystając z usług najtańszych przewoźników, przesyłki naszych klientów często ginęły lub docierały uszkodzone.

Uwaga! Ze względu na okres przedświąteczny, czas realizacji wysyłki może wydłużyć się
do 7 dni roboczych! Ta sytuacja może jeszcze ulec zmianie.

Bazując na naszym doświadczeniu postanowiliśmy zaoferować jednych z najlepszych przewoźników na rynku zachowując przy tym atrakcyjne ceny.

Inpost Paczkomaty 24/7Kurier DPD

Wybierając opcję dostawy Inpost Paczkomaty 24/7 możesz szybko i wygodnie odebrać swoje zakupy o dogodnej porze w paczkomacie. Wybierając dostawę za pośrednictwem usług kurierskich DPD możesz zamówić dostawę zakupów bezpośrednio pod wskazany adres.

Podjęcie współpracy na indywidualnych warunkach pozwoliło nam zaoferować Państwu dostawę jako kompromis pomiędzy jakością a ceną.

Odbiór osobisty

UWAGA! W związku z reorganizacją firmy zostaje zlikwidowany sklep stacjonarny przy ulicy Głogowskiej w Poznaniu i tym samym punkt odbioru osobistego. Będziemy dążyć do wznowienia możliwości odbiorów osobistych w innej lokalizacji. O fakcie ponownego uruchomienia tej usługi poinformujemy na łamach naszego sklepu, m.in. na niniejszej stronie. Przepraszamy za utrudnienia!