Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies do analizy ruchu na naszej stronie.
Więcej o plikach cookies i o tym jak przetwarzamy dane odwiedzających nasz sklep możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

zamknij
Blog Menu

Najnowsze artykuły

iPhone 12 Pro i Pro Max najbardziej oczekiwanymi smartfonami od Apple?

iPhone 12 Pro i Pro Max najbardziej oczekiwanymi smartfonami od Apple?

Kilka dni temu Apple rozpoczęło przyjmowanie zamówień na nowe smartfony z serii iPhone 12 jeszcze przed uruchomieniem oficjalnej sprzedaży. Jak podkreślił znany analityk koncernu z Cupertino, największym zainteresowaniem cieszą się najdroższe modele, czyli iPhone 12 Pro i Pro Max.

Apple iPhone 12 Pro Max

Ming-Chi Kuo podjął się analizy przedsprzedażowych zamówień składanych smartfonów z serii iPhone 12, której pierwsze modele pojawią się oficjalnie na rynku już za kilka dni.

Okazało się, że wyniki znacznie odbiegały od wstępnych założeń i wiele wskazuje na to, że znacznie większym zainteresowaniem niż przewidywano, cieszą się te najdroższe modele, czyli iPhone 12 Pro oraz iPhone 12 Pro Max. Te smartfony wybierają głównie najbardziej zagorzali fani marki Apple, do której należy również stale rosnąca grupa klientów z Chin. Według obecnych szacunków, sprzedaż tych modeli ma uplasować się na poziomie ok. 30-35% sprzedaży całej serii smartfonów.

Ku ogólnemu zaskoczeniu, o wiele mniejszym zainteresowaniem ma cieszyć się najmniejszy z całej serii - iPhone 12 Mini, który aktualnie stanowi ok. 10-15% wszystkich zamówień przedsprzedażowych. Prym w tej stawce wiedzie natomiast bazowy model iPhone 12 osiągając ok. 40-45% w tym przedpremierowym okresie.

Opublikowany w: News, Hardware