Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies do analizy ruchu na naszej stronie.
Więcej o plikach cookies i o tym jak przetwarzamy dane odwiedzających nasz sklep możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

zamknij
Marki
Wszystkie bestsellery
  • PayPal - Bezpieczne płatności

  • Zakupy na raty w ITmarket

Dostawa

Nauczeni wieloletnią praktyką oferujemy naszym klientom sprawdzonych przewoźników. Z doświadczenia wiemy, iż oferowanie najtańszych opcji wysyłek w takiej branży jak technologie IT nie sprawdza się. Korzystając z usług najtańszych przewoźników, przesyłki naszych klientów często ginęły lub docierały uszkodzone.

Uwaga! Ze względu na okres przedświąteczny, czas realizacji wysyłki może wydłużyć się
do 7 dni roboczych! Ta sytuacja może jeszcze ulec zmianie.

Bazując na naszym doświadczeniu postanowiliśmy zaoferować jednych z najlepszych przewoźników na rynku zachowując przy tym atrakcyjne ceny.

Inpost Paczkomaty 24/7Kurier DPD

Wybierając opcję dostawy Inpost Paczkomaty 24/7 możesz szybko i wygodnie odebrać swoje zakupy o dogodnej porze w paczkomacie. Wybierając dostawę za pośrednictwem usług kurierskich DPD możesz zamówić dostawę zakupów bezpośrednio pod wskazany adres.

Podjęcie współpracy na indywidualnych warunkach pozwoliło nam zaoferować Państwu dostawę jako kompromis pomiędzy jakością a ceną.

Odbiór osobisty

UWAGA! W związku z pandemią koronawirusa, prosimy o zachowanie ogólnych zasad higieny i dystansu społecznego podczas wizyty w naszym sklepie stacjonarnym, zgodnie z przyjętymi zaleceniami. Zależy nam na zdrowiu naszych klientów i pracowników! Dziękujemy!

Towar można odebrać osobiście w naszym sklepie stacjonarnym koniecznie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru pod adresem:

ITmarket
ul. Głogowska 182
60-126 Poznań

Godziny otwarcia sklepu:

- Pon. - Pt.: 9-17

- Sob. / Nie. - NIECZYNNE

Zwroty i reklamacje

W obrocie konsumenckim oraz w przypadku mikro przedsiębiorców, którzy jako osoba fizyczna mogą dokonywać zakupów towarów również jako konsumenci pod warunkiem, że przedmiotem umowy jest towar niezwiązany bezpośrednio z ich działalnością gospodarczą lub zawodową, zgodnie z treścią ustawy kupujący ma możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.

Ze szczegółowymi warunkami realizacji zwrotów zakupionych towarów można przeczytać w naszym Regulaminie.

W celu dokonania zwrotu lub reklamacji należy utworzyć zgłoszenie w naszym systemie wsparcia pod adresem pomoc.itmarket.pl lub skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub tradycyjnych metod kontaktu.

UWAGA! Prosimy nie dokonywać zwrotów towaru bez wcześniejszego uzgodnienia sposobu wysyłki z naszym pracownikiem!

Platforma ODR

Jeśli problem nie zostaje rozwiązany zgodnie z oczekiwaniami konsumenta, zgodnie z obowiązującymi przepisami może on skorzystać z platformy internetowej systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR), dostępnej pod adresem https://ec.europa.eu/consumers/odr. Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług. Szczegółowe informacje są dostępne na wskazanej stronie.