Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies do analizy ruchu na naszej stronie.
Więcej o plikach cookies i o tym jak przetwarzamy dane odwiedzających nasz sklep możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

zamknij

Marka: Różne marki

Zasilacz 12V 30W 2,5A UMEC UP0301B-12PE

Zasilacz prądu stałego UMEC UP0301B-12PE przeznaczony jest do zasilania różnego rodzaju urządzeń sprzętu komputerowego, elektronicznego audio-wideo, drobnego AGD oraz oświetlenia LED. Prąd wyjściowy: 12V, 2,5A, 30W. Kupując więcej, płacisz mniej!

Cena 11,99 zł
Zobacz więcej
Dostępny

Marka: EIZO

EIZO FlexScan EV2316W 23" LED Full HD

Konstrukcja i funkcjonalność monitora EIZO FlexScan EV2316W zapewniają wysoką ergonomię i obniżenie zużycia energii, co sprawia, że model ten jest idealnym rozwiązaniem do biur i pomieszczeń kontrolnych, a także znakomitą propozycją dla graczy i osób dbających o domowy budżet.

Cena 258,00 zł
Zobacz więcej
Dostępny

Marka: Hitachi

Hitachi Ultrastar 7K3000 3TB 7200RPM HUA723030ALA640

Dysk twardy HUA723030ALA640 to przedstawiciel dysków z linii Ultrastar 7K3000 firmy Hitachi/HGST - jednego z czołowych producentów dysków twardych. Reprezentuje konstrukcję mechaniczną piątej generacji i został zaprojektowany z myślą o najwyższej niezawodności z MTBF na poziomie 2,0 miliona godzin.

Cena 229,00 zł
Zobacz więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
  • Zakupy na raty w ITmarket

Lato 2020

Drodzy klienci!

Wysyłamy cały nasz zespół na urlop i regenerujemy siły, aby powrócić z w pełni naładowanymi „akumulatorami” i zabrać się z całą mocą do pracy.

Okres urlopowy dla sklepów internetowych nie jest łatwym czasem. Zazwyczaj przez całe lato ktoś z zespołu udaje się na urlop, przez co moce przerobowe są długoterminowo osłabione. Postanowiliśmy tym razem przez dwa tygodnie, wszyscy jednocześnie wypocząć i po powrocie, w całym komplecie kontynuować realizację Waszych zamówień, co pozwoli skrócić czas naszej niedyspozycji do tych jedynych dwóch tygodni.

Nie będzie nas w okresie od 25 lipca do 9 sierpnia.

Zakupy w ITmarket.pl

Przez ten cały czas możecie dokonywać zakupów w naszym sklepie, co da Wam pewność, że ktoś inny nie wykupi upatrzonego przez Was sprzętu zanim Wy to zrobicie! Realizacja zamówień nastąpi niezwłocznie po terminie 9 sierpnia, w kolejności zgodnej z datą ich złożenia.

Zwroty towarów i reklamacje

Przerwa wakacyjna nie wpływa na możliwość dokonania zwrotu lub reklamacji zakupionego towaru w naszym sklepie przed terminem 25 lipca, przez ustawowy okres 14 dni (w przypadku zwrotów konsumenckich) od daty otrzymania przesyłki. W przypadku chęci dokonania ustawowego zwrotu lub reklamacji, należy przesłać do nas wiadomość zwrotną, zakładając odpowiednie zgłoszenie w naszym systemie wsparcia pod adresem https://pomoc.itmarket.pl lub na adres mailowy dostępny na stronie sklepu.

Oczywiście procedura zwrotu zostanie zrealizowana po naszym powrocie, jednak przerwa urlopowa nie wpływa na samą możliwość zgłoszenia zwrotu. Jak zawsze w takim przypadku, kluczową sprawą jest dokonanie zgłoszenia w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru.

UWAGA! W przypadku chęci dokonania zwrotu lub reklamacji, prosimy jedynie o pisemne złożenie informacji w tej sprawie. Prosimy niczego nie odsyłać do nas przed uzgodnieniem warunków zwrotu towaru. Po przerwie urlopowej skontaktujemy się z Państwem niezwłocznie w celu uzgodnienia terminu i sposobu dokonania zwrotu lub reklamacji!

Jednocześnie przypominamy, że nasz sklep stacjonarny, zlokalizowany przy ul. Głogowskiej w Poznaniu, oprócz wspomnianej przerwy urlopowej, również w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia pozostaje nieczynny we wszystkie soboty. Reszta dni pozostaje bez zmian jak dotychczas.

Pozdrawiamy i liczymy na wyrozumiałość.
Zespół ITmarket.pl