Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies do analizy ruchu na naszej stronie.
Więcej o plikach cookies i o tym jak przetwarzamy dane odwiedzających nasz sklep możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

zamknij
Marki

Marka: Inna marka

Zasilacz 12V 30W 2,5A UMEC UP0301B-12PE

Zasilacz prądu stałego UMEC UP0301B-12PE przeznaczony jest do zasilania różnego rodzaju urządzeń sprzętu komputerowego, elektronicznego audio-wideo, drobnego AGD oraz oświetlenia LED. Prąd wyjściowy: 12V, 2,5A, 30W. Kupując więcej, płacisz mniej!

Cena 10,90 zł
Zobacz więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
  • PayPal - Bezpieczne płatności

  • Zakupy na raty w ITmarket

Letnia przerwa urlopowa

Drodzy klienci!

Wysyłamy cały nasz zespół na urlop i regenerujemy siły, aby powrócić z w pełni naładowanymi „akumulatorami” i zabrać się z całą mocą do pracy.

Okres urlopowy nie jest łatwym czasem dla sklepów internetowych, gdyż niekompletny zespół osłabia długoterminowo moce przerobowe. Jak co roku postanowiliśmy więc przez dwa tygodnie, wszyscy jednocześnie wypocząć i po powrocie w komplecie kontynuować realizację Waszych zamówień, co pozwoli skrócić czas naszej niedyspozycji do tych jedynych dwóch tygodni.

Nie będzie nas w okresie od 31 lipca do 15 sierpnia. W tym samym czasie nieczynna będzie nasza infolinia, a na przesłane wiadomości e-mail zaczniemy odpisywać po 15 sierpnia w kolejności zgodnej z datą ich otrzymania.

Zakupy w ITmarket.pl

Przez ten cały czas możecie dokonywać zakupów w naszym sklepie, co da Wam pewność, że ktoś inny nie wykupi upatrzonego przez Was sprzętu zanim Wy to zrobicie! Na zamówienia złożone i opłacone do 28.07. dajemy gwarancję wysyłki jeszcze przed przerwą urlopową. W przypadku zamówień złożonych 29-30.07. takiej gwarancji nie możemy dać, gdyż jesteśmy zależni od harmonogramu pracy firm kurierskich. Realizacja zaległych zamówień nastąpi niezwłocznie po 15 sierpnia, w kolejności zgodnej z datą ich złożenia.

Zwroty towarów i reklamacje

Przerwa wakacyjna nie wpływa na możliwość dokonania zwrotu lub reklamacji zakupionego towaru w naszym sklepie przez ustawowy okres 14 dni od daty otrzymania przesyłki. W przypadku chęci dokonania ustawowego zwrotu lub reklamacji, należy przesłać do nas wiadomość zwrotną, zakładając odpowiednie zgłoszenie w naszym systemie wsparcia pod adresem https://pomoc.itmarket.pl lub na adres mailowy dostępny na stronie sklepu.

Oczywiście procedura zwrotu zostanie zrealizowana po naszym powrocie, jednak przerwa urlopowa nie wpływa na samą możliwość zgłoszenia zwrotu. Jak zawsze w takim przypadku, kluczową sprawą jest dokonanie zgłoszenia w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru.

UWAGA! W przypadku chęci dokonania zwrotu lub reklamacji, prosimy jedynie o pisemne złożenie informacji w tej sprawie. Prosimy niczego nie odsyłać do nas przed uzgodnieniem warunków zwrotu towaru. Po przerwie urlopowej skontaktujemy się z Państwem niezwłocznie w celu uzgodnienia terminu i sposobu dokonania zwrotu lub reklamacji!

Pozdrawiamy i liczymy na wyrozumiałość.

Zespół ITmarket.pl