Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies do analizy ruchu na naszej stronie.
Więcej o plikach cookies i o tym jak przetwarzamy dane odwiedzających nasz sklep możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

zamknij

Marka: Microsoft

Microsoft Windows 10 Home OEM COA

Windows 10 Home to najnowszy system operacyjny ze "stajni" Microsoftu, intuicyjny w obsłudze, szybki i stabilny. Kup oryginalny certyfikat autentyczności (COA).

Cena 189,99 zł
Więcej
Dostępny

Zestaw klawiatura i mysz 4world USB

Zestaw klawiatura + mysz firmy 4world, to podstawowy zestaw niezbędny dla każdego użytkownika komputera stacjonarnego. Prezentowany sprzęt zapewnia odpowiednią jakość i ergonomię w przystępnej cenie.

Cena 27,99 zł
Więcej
Dostępny

Marka: Seagate

Seagate Constellation ES.2 3TB 7200RPM

Dysk twardy ST33000651NS to przedstawiciel dysków z linii Constellation ES.2 firmy Seagate - jednego z czołowych producentów dysków twardych o pojemności 3 TB. Został wyposażony w sprzętowy mechanizm szyfrowania danych Self-Encrypting Drive (SED) z szyfrowaniem AES-256.

Cena 229,00 zł
Więcej
Niedostępny

Marka: Hitachi

HGST Hitachi HUS724030ALE641 3TB 7200RPM

Dysk twardy HUS724030ALE641 to przedstawiciel dysków z linii Ultrastar 7K4000 firmy Hitachi/HGST - jednego z czołowych producentów dysków twardych. Reprezentuje konstrukcję mechaniczną szóstej generacji HGST o pięciu talerzach.

Cena 218,00 zł
Więcej
Dostępny

Marka: HP / Compaq

Oryginalny Zasilacz do laptopa HP 45W 19,5V

Prezentowany zasilacz jest oryginalnym zasilaczem przeznaczonym do współpracy z laptopami marki HP i Compaq oraz innymi przy zachowaniu zgodności parametrów technicznych. Moc 45W, napięcie 19,5V.

Cena 36,99 zł
Więcej
Niedostępny
Wszystkie bestsellery
 • Zakupy na raty w ITmarket

Regulamin sklepu ITmarket

Niniejszy regulamin opisuje podstawowe zasady świadczenia usług przez sklep internetowy ITmarket.pl z siedzibą pod adresem:

GT-COMPUTERS - ITMARKET
ul. Głogowska 182
60-126 Poznań

I. WYSYŁKA / ODBIÓR

UWAGA:
Uprzejmie informujemy, że przy panujących temperaturach ujemnych sprzęt elektroniczny MUSI odstać w temperaturze pokojowej przynajmniej 12 godzin. Kondensująca się na zimnych przedmiotach wilgoć może doprowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń!

 1. W przypadku przedsiębiorców odpowiedzialność za przesyłkę jest zgodna z postanowieniami Kodeksu Cywilnego Art. 544, 545, 547 i 548.
 2. Wszelkie uszkodzenia powstałe podczas przesyłki należy potwierdzić protokołem szkody sporządzonym w chwili odebrania przesyłki (reklamacja przesyłki z paczkomatu* patrz REKLAMACJE). Uszkodzenia zgłoszone po odjeździe kuriera (sporządzenie protokołu w późniejszym czasie) są kwestionowane przez ubezpieczalnie i nie gwarantują uzyskania odszkodowania i w takich przypadkach procedurę reklamacyjną przeprowadza kupujący.
 3. GT-Computers nie partycypuje w kosztach ewentualnych dosyłek w przypadku błędnej dostawy wynikającej z winy zamawiającego.
 4. Zakup z odbiorem osobistym w naszym sklepie stacjonarnym interpretuje się jako rezerwację towaru, a chwilą zawarcia umowy przyjmuje się moment odbioru osobistego.
 5. Za niepodjęte i zwrócone przesyłki pobraniowe pobieramy opłatę tytułem bezumownego przechowywania towaru od dnia powrotu do chwili podjęcia przesyłki przez zamawiającego (nie dotyczy konsumentów).
 6. Przesyłki paletowe i o wadze większej niż 30 KG realizowane są na zasadzie rampa-rampa*.

*Rampa-rampa to system realizacji usług kurierskich paletowych. Stosowany jest przez naszą firmę kurierską. Polega na zapewnieniu przez strony wysyłki odpowiednich warunków umożliwiających załadunek i rozładunek palety. Nadawca zapewnić musi samodzielny załadunek, a Odbiorca rozładunek towaru z samochodu kuriera. Przesyłka paletowa może zostać doręczona przez kuriera do najbliższego możliwego do rozładowania miejsca np. pod klatkę schodową. Jeżeli paleta zostaje nadana i/lub doręczana w bloku kurier nie ma obowiązku wnosić palety na piętro.  Dodatkowe czynności załadunkowe i rozładunkowe pozostają po stronie Klienta.

II. FAKTURY

W trosce o środowisko naturalne, na wszystkie zakupy dokonane za pośrednictwem sklepu ITmarket.pl wystawiamy e-faktury VAT, wysyłane na adres mailowy przypisany do konta klienta, z którego został dokonany zakup. Faktury są wysyłane w dniu wysyłki i zostają wystawione na adres rozliczeniowy podany przez właściciela konta. Faktura zawiera kwotę za zakupione przedmioty, koszt wysyłki oraz wszelkie inne opłaty jeśli były wymagane w określonej transakcji.

III. ZWROTY (dotyczy wyłącznie konsumentów)

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. nr 22, poz. 271 z późn.zm.) zakupiony towar możecie Państwo zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.

Aby procedura zwrotu przebiegła sprawnie należy:

 1. Powiadomić nas o tym w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
 2. Wydrukować i wypełnić odpowiedni formularz dostępny  TUTAJ
 3. Odesłać na własny koszt zakupiony przedmiot wraz z wypełnionym formularzem zwrotu oraz dowodem zakupu (oryginał paragonu lub kopia faktury VAT).

UWAGA:
Zwracany przedmiot należy odesłać na adres GT-COMPUTERS, ul. Głogowska 182, 60-126 Poznań, w stanie zmienionym jedynie w granicach pozwalających na stwierdzenie charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy wraz ze wszystkimi otrzymanymi elementami. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Zwracana cena produktu jest pomniejszona wtedy o tyle, o ile zmniejszyła się wartość rzeczy.

IV. REKLAMACJA

Aby sprawnie dokonać reklamacji należy:

 1. Powiadomić nas o tym mailowo.
 2. Wydrukować i wypełnić odpowiedni FORMULARZ
 3. Wysłać reklamowany przedmiot wraz z kopią dowodu zakupu i wypełnionym formularzem reklamacyjnym na adres:

GT-COMPUTERS
ITMARKET.pl
ul. Głogowska 182
60-126 Poznań

Paczkomat - Uszkodzona przesyłka/zawartość:

 1. Reklamacja może być zgłoszona przy Paczkomacie, z którego odbierana jest Przesyłka Paczkomatowa poprzez pozostawienie nieotwartej Przesyłki Paczkomatowej w Paczkomacie i wypełnienie poleceń zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie Paczkomatu.
 2. Operator umożliwia zainicjowanie procedury reklamacyjnej podczas procesu odbioru Przesyłki Paczkomatowej w Paczkomacie. W tym celu Odbiorca, korzystając z odpowiedniej opcji w Paczkomacie, ponownie umieszcza Przesyłkę Paczkomatową w Paczkomacie pozostawiając ją do dyspozycji Operatora. Formularz reklamacyjny wysyłany jest na e-mail Odbiorcy, który jest obowiązany wypełnić go w ciągu 14 dni i zatwierdzić co jest równoznaczne ze złożeniem reklamacji. Niewypełnienie formularza w określonym terminie skutkuje odesłaniem Przesyłki Paczkomatowej do Nadawcy. Operator po zainicjowaniu reklamacji dokonuje komisyjnego otwarcia Przesyłki Paczkomatowej i sporządza stosowny protokół. Do momentu złożenia reklamacji Odbiorca ma możliwość odebrania Przesyłki Paczkomatowej z oddziału. Na tej podstawie Dział Reklamacji InPost Paczkomaty stwierdza zasadność reklamacji lub odmawia jej przyjęcia i w związku z tym podejmuje dalsze czynności.
 3. Jeżeli Odbiorca stwierdzi uszkodzenie Przesyłki Paczkomatowej później niż przy jej odbiorze z Paczkomatu (do 7 dni od odebrania) wówczas Odbiorca musi się udać z Przesyłką Paczkomatową do oddziału InPost Paczkomaty, w celu sporządzenia przez InPost Paczkomaty protokołu szkody, a następnie zgłasza reklamację w sposób określony w aktualnych Regulaminach Świadczenia Usług przez InPost Paczkomaty Sp. z o.o.

V. WARUNKI GWARANCJI

W niniejszym punkcie przedstawiono Warunki Gwarancji dla konsumentów oraz Gwaracji i Rękojmi dla podmiotów nie będących konsumentami zwanymi dalej Podmiotem.

 1. Firma "GT-COMPUTERS" zapewnia dobrą jakość i sprawne działanie sprzętu w okresie podanym w opisie przedmiotu, począwszy od daty zawarcia umowy (jeżeli w opisie aukcji nie podano inaczej okres gwarancji (rękojmi dla podmiotów) wynosi 14 dni).
 2. Wady fabryczne lub uszkodzenia sprzętu ujawnione w okresie gwarancji (rękojmi dla podmiotów) będą usuwane bezpłatnie w terminie zgodnym z obowiązującym prawem. Na czas naprawy firma "GT-COMPUTERS" nie ma obowiązku udostępniać użytkownikowi produktu zastępczego.
 3. Wadliwy towar należy dostarczyć do siedziby serwisu firmy w stanie kompletnym wraz z opisem dostrzeżonych wad lub usterek, oraz opisem okoliczności ich powstania.
 4. W przypadku podmiotów nie będącymi konsumentami koszty przesyłek reklamowanego przedmiotu ponosi kupujący.
 5. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji, podmiot zobowiązany jest do wyrównania kosztów związanych z ekspertyzą i diagnostyką a w szczególności, koszty ewentualnego odesłania produktu - koszty odesłania, diagnostyki i ekspertyzy nie dotyczą konsumentów.
 6. Gwarancją nie jest objęty system operacyjny.
 7. W przypadku gwarancji minimalnej kondycji baterii głównej w urządzeniu przenośnym, ewentualne niezgodności należy zgłaszać w ciągu 7 dni kalendarzowych.
 8. Nie są objęte gwarancją uszkodzenia powstałe w przypadku:

  - samowolnych prób dokonywania przeróbek i napraw,
  - zdarzeniami losowymi np.: pożar, powódź, przepięcia sieci energetycznej, wyładowania atmosferyczne,
  - uszkodzenia mechaniczne i termiczne (w tym taśm HDD, zaczepów, gałek, klawiszy itp.),
  - naruszenia plomb lub naklejek gwarancyjnych.

  Gwarancją nie jest objęte naturalne zużycie materiałów eksploatacyjnych:

  - kaset z tonerem i tuszy (zbiorniki z atramentem).
  - rolek pobierających papier.
  - elementów mechanicznych w urządzeniach drukujących ulegających naturalnemu zużyciu.
  - spadek pojemności baterii głównych laptopów i innych urządzeń mobilnych oraz baterii podtrzymujących pamięć.

 9. Sprzedawca nie odpowiada za straty wywołane utratą danych na nośnikach magnetycznych
 10. W przypadku problemów we współpracy sprzętu z oprogramowaniem prosimy o dołączenie karty rejestracyjnej z numerem licencji i adresu producenta programu.
 11. Niedozwolona jest jakakolwiek ingerencja wewnątrz urządzenia od strony programowej oraz sprzętowej - overclocking , zmiana firmowego oprogramowania itp.
 12. Po okresie gwarancji firma "GT-COMPUTERS" świadczy serwis pogwarancyjny.
 13. Prawa i obowiązki obu stron w razie gdy nabywcą nie jest konsument reguluje wyłącznie treść postanowień ujętych na niniejszej stronie.
 14. Wszystkie sprzedawane przez ITmarket.pl monitory i laptopy mają matryce zgodne z normą ISO13402-2 klasy II. Oferowane matryce jako części zamienne też są zgodne z powyższą normą.
 15. W przypadku braku sterowników i / lub instrukcji obsługi w przesyłce, firma GT-Computers zastrzega sobie możliwość przesłania ich w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej
 16. W przypadku podmiotów nie będących konsumentami, wszelkie koszty postępowania reklamacyjnego ponosi kupujący.
 17. Zwroty od firm przyjmujemy po potrąceniu 10% tytułem kosztów manipulacyjnych.

VI. GRATISY I INNE DODATKI W OFERTACH

Wszystkie dodatki w postaci gratisów a w szczególności darmowa wysyłka dotyczą wyłącznie transakcji z przedpłatą na konto bankowe lub za pomocą płatności elektronicznych.

VII. KLAUZULA PROROGACYJNA DLA PODMIOTÓW NIE BĘDĄCYCH KONSUMENTAMI

Dla wszystkich sporów z podmiotami nie będącymi konsumentami w związku z zawartymi umowami, zastrzegamy sobie prawo prowadzenia spraw przed sądem właściwym dla firmy GT-Computers tj. w Poznaniu.

VIII. SUBSKRYBCJA NEWSLETTERA

Dołączając do naszego Newsletter będziesz zawsze na bieżąco z naszą ofertą i nowościami. Uczestnictwo w subskrybcji jest całkowicie dobrowolne. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji. W tym celu należy kliknąć odpowiedni odnośnik pod treścią otrzymanej wiadomości z naszymi nowościami. Możesz również napisać do nas, abyśmy usunęli Cię z listy subskrybentów. Jeśli posiadasz konto w naszym sklepie, możesz samodzielnie wyłączyć opcję subskrypcji w ustawieniach swojego profilu.