Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies do analizy ruchu na naszej stronie.
Więcej o plikach cookies i o tym jak przetwarzamy dane odwiedzających nasz sklep możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

zamknij
Marki

Marka: ITmarket

Zasilacz 12V 30W 2,5A UMEC UP0301B-12PE

Zasilacz prądu stałego UMEC UP0301B-12PE przeznaczony jest do zasilania różnego rodzaju urządzeń sprzętu komputerowego, elektronicznego audio-wideo, drobnego AGD oraz oświetlenia LED. Prąd wyjściowy: 12V, 2,5A, 30W. Kupując więcej, płacisz mniej!

Cena 9,99 zł
Zobacz więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
  • PayPal - Bezpieczne płatności

  • Zakupy na raty w ITmarket

Płatności w sklepie ITmarket

Bezpieczeństwo

Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów, nasz sklep wykorzystuje bezpieczne, szyfrowane połączenie SSL. W pasku adresu przeglądarki widnieje nazwa protokołu "https" i pojawia się stosowna informacja, iż połączenie jest bezpieczne.

Płatności elektroniczne

Robiąc zakupy w naszym sklepie możesz od razu zapłacić za swoje produkty wykorzystując usługę płatności elektronicznych. Dzięki temu rozwiązaniu opłata za zakupiony towar dotrze do nas w "mgnieniu oka", a my możemy od razu przygotować Twoje zakupy do wysyłki.

Elektroniczne płatności Przelewy24

Płatności Przelewy24 zapewniają dostęp do najszerszej oferty bezpiecznych usług płatniczych i możliwość dokonywania automatycznych płatności za pośrednictwem wszystkich, większych placówek bankowych w Polsce, usługę Blik, czy nawet dokonywania zakupów na raty.

Płatności PayPal

Płatności za pośrednictwem serwisu PayPal* oferującego usługi płatnicze umożliwiające przedsiębiorcom i konsumentom posiadającym adres e-mail, wysyłanie oraz odbieranie płatności przez Internet. PayPal działa na zasadzie cyfrowego portfela. W tym systemie klienci mogą płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal.

* w związku z nadużyciami system płatności PayPal jest aktualnie dostępny jedynie dla transakcji zagranicznych.

Inne formy płatności

Za swoje zakupy możesz zapłacić również bardziej tradycyjną metodą korzystając z opcji przelewu na konto. W takim wypadku musisz liczyć się jednak, że Twoje zakupy będziemy mogli wysłać dopiero po zaksięgowaniu poprawnej wpłaty. Nr konta i dane do wpłaty otrzymasz w informacji o zamówieniu. W innym przypadku wpłatę należy dokonać podając w tytule wpłaty nr zamówienia, na konto:

Odbiorca:
ROXAL GROUP Sp. z o.o.,
ul. Sielska 17a, 60-129 Poznań

IBAN: PL 75 1020 4027 0000 1302 1663 1620

Bank:
PKO Bank Polski S.A.
02-515 Warszawa, Polska

Odbierając towar w opcji z odbiorem osobistym możesz oczywiście dokonać zapłaty za towar bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym.

Zakupy na raty

W ITmarket możesz dokonać zakupu na raty bez wychodzenia z domu!

Raty w Przelewy24 mRaty Alior Bank

Aby tego dokonać wybierz jako formę zapłaty płatności elektroniczne Przelewy24. Jak robić zakupy w sklepie ITmarket płacąc na raty możesz szczegółowo przeczytać TUTAJ.