Blog Menu

Najnowsze artykuły

Adaptery sieciowe Comtrend PowerLine PLC instrukcja podłączenia
Adaptery sieciowe Comtrend PowerLine PLC instrukcja podłączenia

Instrukcja parowania i konfiguracji adapterów sieciowych WiFi Powerline PG-9072LG-TN/PG-9082LG-TN i...

Czytaj więcej
FRITZ!Box – innowacyjne i ponadczasowe routery dla domu i biura
FRITZ!Box – innowacyjne i ponadczasowe routery dla domu i biura

Routery FRITZ!Box są produkowane już od 2004 roku przez niemiecką firmę AVM, która w tym właśnie roku wypuściła na...

Czytaj więcej
Październikowa aktualizacja Windows 10 20H2 już dostępna!
Październikowa aktualizacja Windows 10 20H2 już dostępna!

Ukazała się najnowsza aktualizacja systemu Windows 10 oznaczona jako 20H2 lub October Update (aktualizacja...

Czytaj więcej

Komputery stacjonarne Dell OptiPlex 790, 3010, 7010, 9010

 

Komputery stacjonarne są ciągle grupą sprzętu zapewniającą wydajną pracę biurową, edycję multimediów, czy granie w gry komputerowe. Modułowa konstrukcja pozwala na bardziej elastyczną możliwość rozbudowy i konfiguracji niż w przypadku laptopów i innych komputerów przenośnych. Ponadto, na rynku wtórnym można zakupić taki komputer jako tzw. poleasingowy, co pozwala nabyć go za ułamek ceny nowego komputera z oficjalnej dystrybucji. Czym jest komputer poleasingowy wyjaśnialiśmy w jednym z naszych poprzednich artykułów zatytułowanym „Komputery poleasingowe. Czy warto kupić?”.

Komputery poleasingowe mogą być zarówno nowe jak i używane, chociaż częściej mamy do czynienia z tą drugą grupą. Sklep itmarket.pl również oferuje tego typu komputery używane, które na wstępie przechodzą selekcję jakości, testy sprawności i zostają skonfigurowane w celu dopasowania ich do współczesnych wymogów pracy. Przykładem takich komputerów jest rodzina Dell OptiPlex z serii 790, 3010, 7010, 9010 i wielu innych pochodnych.

Dell to jeden z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich producentów notebooków, komputerów stacjonarnych, monitorów i innych urządzeń komputerowych. Seria Dell OptiPlex reprezentuje komputery stacjonarne o zrównoważonej wydajności i łatwości zarządzania. Występują one w różnych wersjach obudowy, co przekłada się na kompromis pomiędzy wielkością, ergonomią pracy a elastycznością rozbudowy.

Dell OptiPlex 9010

Seria Dell OptiPlex jest oferowana zarówno w bardziej klasycznej, jednak nadal niewielkiej obudowie typu Mini Tower (MT) oraz serii jeszcze mniejszych obudów typu desktop oznaczanych jako DT, SFF i USFF. Stylistyka całej serii Optiplex, to połączenie nowoczesnej konstrukcji z klasyczną, stonowaną kolorystyką, w której przeważa minimalizm i profesjonalny design doskonale pasujący do zastosowań biznesowych.

Sklep itmarket.pl oferuje takie komputery używane w różnych konfiguracjach, przez co każdy może nabyć komputer dostosowany do swoich potrzeb po bardzo atrakcyjnej cenie. Sklep na każdy taki sprzęt udziela minimum 12 miesięcy gwarancji. Dzięki temu zabiegowi możemy nabyć komputer używany na warunkach nowego komputera, jednak po nieporównywalnie niższej cenie.

Oferta używanych komputerów poleasingowych, jest zatem doskonałą alternatywą dla nowych komputerów wątpliwej jakości. W ofercie sklepu itmarket.pl możemy nabyć wysokiej jakości, markowy komputer i dzięki gwarancji nie martwić się w przypadku jego ewentualnej awarii, która w tak wysokiej klasie sprzętu i tak zdarza się niezwykle rzadko. 

Oferowane komputery używane, podobnie jak nowe, są dostępne w kilku konfiguracjach zoptymalizowanych zarówno pod względem ilości pamięci RAM i rodzajów procesorów, ale również pod kątem dysków twardych, które możemy dopasować zarówno pod względem pojemności, ale także szybkości, gdyż oferta komputerów używanych obok klasycznych dysków HDD, zawiera jednostki z nowoczesnymi i szybkimi dyskami SSD.

Także w sferze systemu operacyjnego sklep itmarket.pl w swojej ofercie często pozwala na wybór systemu  według własnych upodobań. Dzięki temu istnieje możliwość zakupu komputera zarówno z systemem Windows 10 w wersji Home lub Professional, ale istnieje również możliwość zakupu z klasycznym Windowsem z serii 7.

Szukasz solidnego i wydajnego komputera? Nie czekaj! Poznaj ofertę sklepu itmarket.pl, wybierz markowy komputer poleasingowy i nie przepłacaj!

 
Opublikowany w: Hardware