Blog Menu

Najnowsze posty

Adaptery sieciowe Comtrend PowerLine PLC instrukcja podłączenia
Adaptery sieciowe Comtrend PowerLine PLC instrukcja podłączenia

Instrukcja parowania i konfiguracji adapterów sieciowych WiFi Powerline PG-9072LG-TN/PG-9082LG-TN i...

Czytaj więcej
FRITZ!Box – innowacyjne i ponadczasowe routery dla domu i biura
FRITZ!Box – innowacyjne i ponadczasowe routery dla domu i biura

Routery FRITZ!Box są produkowane już od 2004 roku przez niemiecką firmę AVM, która w tym właśnie roku wypuściła na...

Czytaj więcej
Październikowa aktualizacja Windows 10 20H2 już dostępna!
Październikowa aktualizacja Windows 10 20H2 już dostępna!

Ukazała się najnowsza aktualizacja systemu Windows 10 oznaczona jako 20H2 lub October Update (aktualizacja...

Czytaj więcej

Lenovo ThinkStation - najwyższej klasy wydajność i niezawodność

 

Lenovo ThinkStation to high-endowe stacje robocze wyróżniające się wysoką wydajnością dzięki zastosowaniu procesorów Intel Xeon w układach jedno- i dwuprocesorowych oraz profesjonalnym kartom graficznym z serii NVIDIA Quadro. Rodzina ThinkStation otrzymała certyfikaty niezależnych producentów oprogramowania ISV. Są to również komputery energooszczędne i wszechstronne w swojej klasie, oferując najwyższą niezawodność godną całej rodziny komputerów Think.

Niezrównana moc obliczeniowa ThinkStation zapewnia skuteczność w każdej branży, wymaganą do wszelkich zaawansowanych zadań, jak: animacja 3D, tworzenie złożonych modeli, renderowanie fotorealistycznych obrazów czy analiz geofizycznych, sejsmicznych itp. Oferta firmy Lenovo zawiera zarówno zajmujące niewiele miejsca, niewielkie stacje robocze w obudowach SFF, większe komputery typu tower oraz laptopy, dzięki czemu bez problemu znajdziesz model pasujący do Twojego miejsca pracy. To najwyższej klasy stacje robocze, które zostały stworzone specjalnie dla wymagających osób i firm, które oczekują od swoich komputerów więcej niż przeciętni użytkownicy.

Lenovo ThinkStation dla wymagających

Testy stacji roboczych Lenovo potwierdzają ich wydajność wymaganą do obsługi nawet najbardziej wymagających aplikacji. Certyfikaty niezależnych producentów oprogramowania, w tym Adobe, Dassault, PTC, SolidWorks, Avid czy Siemens oznaczają, że kupując stację roboczą ThinkStation, spełni ona z zapasem wymagania Twojej firmy i branży.

Komputery Lenovo z serii Think odznaczają się unikalnymi rozwiązaniami technologicznymi. Wydajna konstrukcja termiczna wykorzystuje wielokanałowy proces chłodzenia, dzięki czemu komputery ThinkStation wyróżniają się na tle konkurencji. Obsługa wielu monitorów maksymalizuje produktywność dzięki niezależnej obsłudze do czterech niezależnych wyświetlaczy, pozwalając zarządzać całym obszarem roboczym w jednym widoku, dzięki oprogramowaniu do zarządzania pulpitem NVIDIA nView. Modułowa konstrukcja umożliwia intuicyjną, szybką i łatwą wymianę elementów, również płyty głównej i zasilacza, bez używania narzędzi. Najlepszy w tej klasie system porządkowania przewodów zapobiega plątaninie kabli i wtyków, a ponadto ułatwia serwisowanie.

Komputery Lenovo ThinkStation zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających zastosowaniach, przez co do ich budowy wykorzystano podzespoły najwyższej jakości. Taki komputer doskonale sprawdzi się w środowiskach profesjonalnych jak i w domu, przy pracy z multimediami, rozrywce i wielu innych dziedzinach. Praca z Lenovo ThinkStation to prawdziwa przyjemność, wygoda i oszczędność czasu!

Jeśli interesuje Cię zakup takiego niesamowitego komputera, sprawdź poniżej nasze propozycje, zapoznaj się z naszą ofertą lub skontaktuj się z nami. Możemy zaoferować Ci tego typu komputery w ofercie poleasingowej, dzięki czemu możesz nabyć je po bardzo atrakcyjnych cenach, będących ułamkiem oficjalnych cen na rynku nowych komputerów tej klasy!