Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies do analizy ruchu na naszej stronie.
Więcej o plikach cookies i o tym jak przetwarzamy dane odwiedzających nasz sklep możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

zamknij
  • Zakupy na raty w ITmarket

Zestaw klawiatura i mysz 4world USB

Zestaw klawiatura + mysz firmy 4world, to podstawowy zestaw niezbędny dla każdego użytkownika komputera stacjonarnego. Prezentowany sprzęt zapewnia odpowiednią jakość i ergonomię w przystępnej cenie.

Cena 27,99 zł
Więcej
Dostępny

Marka: Seagate

Seagate Constellation ES.2 3TB 7200RPM

Dysk twardy ST33000651NS to przedstawiciel dysków z linii Constellation ES.2 firmy Seagate - jednego z czołowych producentów dysków twardych o pojemności 3 TB. Został wyposażony w sprzętowy mechanizm szyfrowania danych Self-Encrypting Drive (SED) z szyfrowaniem AES-256.

Cena 229,00 zł
Więcej
Niedostępny

Marka: Dell

Dell OptiPlex 7010 DT i5-3470 8GB 120SSD + 500HDD

Dell OptiPlex 7010 to wydajny i wyjątkowo prestiżowy komputer. Idealny do zastosowań w firmie jak również w domu. Moc i wydajność zaspokoi wymagania zaawansowanych aplikacji biurowych jak i wykorzystywanych w domu. OptiPlex 7010 to komputer stacjonarny z rozbudowanymi funkcjami zarządzania, które pozwalają zoptymalizować efektywność działania. Podstawowa...

Cena 789,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
Sztuczna inteligencja od Lenovo
20
cze
0
Robert Majewski News
Sztuczna inteligencja od Lenovo

Firma Lenovo wprowadza największą jak do tej pory ofertę dla centrów danych. Najnowsze rozwiązania, za którymi stoją takie marki jak Lenovo ThinkSystem i ThinkAgile, umożliwiają m.in. wykorzystanie sztucznej inteligencji i będą dostępne już latem 2017 .

Lenovo zaprezentowało kompleksową ofertę dla centrów danych umożliwiającą budowę mocnych platform analizy danych, wysokowydajnych systemów obliczeniowych, chmur obliczeniowych, sztucznej inteligencji i maszynowego uczenia się.

Lenovo ThinkSystem wprowadza nowy standard, który pod jedną marką obejmuje serwery, pamięci masowe oraz systemy sieciowe. ThinkAgile stanowi rozwinięcie platformy ThinkSystem i jest definiowalnym programowo rozwiązaniem, które adaptuje się do zmiennych potrzeb w zakresie IT, jednocześnie zmniejszając złożoność i koszty wynikające z konieczności stosowania oddzielnych rozwiązań w tradycyjnych infrastrukturach.

ThinkSystem bezproblemowo współdziała z zakupionymi uprzednio urządzeniami i nie wymaga pełnego przeprojektowania centrum danych. Rozwiązania Lenovo ThinkSystem i ThinkAgile obsługują procesy wymagające dużego obciążenia, takie jak aplikacje do analizy danych, wysokowydajne systemy obliczeniowe, sztuczna inteligencja oraz największe środowiska obliczeniowe.