Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies do analizy ruchu na naszej stronie.
Więcej o plikach cookies i o tym jak przetwarzamy dane odwiedzających nasz sklep możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

zamknij
Sztuczna inteligencja od Lenovo
20
cze
0
Robert Majewski News
Sztuczna inteligencja od Lenovo

Firma Lenovo wprowadza największą jak do tej pory ofertę dla centrów danych. Najnowsze rozwiązania, za którymi stoją takie marki jak Lenovo ThinkSystem i ThinkAgile, umożliwiają m.in. wykorzystanie sztucznej inteligencji i będą dostępne już latem 2017 .

Lenovo zaprezentowało kompleksową ofertę dla centrów danych umożliwiającą budowę mocnych platform analizy danych, wysokowydajnych systemów obliczeniowych, chmur obliczeniowych, sztucznej inteligencji i maszynowego uczenia się.

Lenovo ThinkSystem wprowadza nowy standard, który pod jedną marką obejmuje serwery, pamięci masowe oraz systemy sieciowe. ThinkAgile stanowi rozwinięcie platformy ThinkSystem i jest definiowalnym programowo rozwiązaniem, które adaptuje się do zmiennych potrzeb w zakresie IT, jednocześnie zmniejszając złożoność i koszty wynikające z konieczności stosowania oddzielnych rozwiązań w tradycyjnych infrastrukturach.

ThinkSystem bezproblemowo współdziała z zakupionymi uprzednio urządzeniami i nie wymaga pełnego przeprojektowania centrum danych. Rozwiązania Lenovo ThinkSystem i ThinkAgile obsługują procesy wymagające dużego obciążenia, takie jak aplikacje do analizy danych, wysokowydajne systemy obliczeniowe, sztuczna inteligencja oraz największe środowiska obliczeniowe.