Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies do analizy ruchu na naszej stronie.
Więcej o plikach cookies i o tym jak przetwarzamy dane odwiedzających nasz sklep możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

zamknij

Zestaw klawiatura i mysz 4world USB

Zestaw klawiatura + mysz firmy 4world, to podstawowy zestaw niezbędny dla każdego użytkownika komputera stacjonarnego. Prezentowany sprzęt zapewnia odpowiednią jakość i ergonomię w przystępnej cenie.

Cena 29,00 zł
Więcej
Dostępny

Marka: Dell

Dell OptiPlex 790 SFF i3-2120

Dell OptiPlex 790 to wydajny i wyjątkowo prestiżowy komputer. Idealny dla biura, domu czy szkoły. Dopasuj go do swoich potrzeb! Zobacz opcje pamięci RAM i HDD oraz dodatki pod głównym opisem!

Cena 612,98 zł
Więcej
Niedostępny

Marka: Dell

Dell OptiPlex 7010 DT i5-3470 8GB 120SSD + 500HDD

Dell OptiPlex 7010 to wydajny i wyjątkowo prestiżowy komputer. Idealny do zastosowań w firmie jak również w domu. Moc i wydajność zaspokoi wymagania zaawansowanych aplikacji biurowych jak i wykorzystywanych w domu. OptiPlex 7010 to komputer stacjonarny z rozbudowanymi funkcjami zarządzania, które pozwalają zoptymalizować efektywność działania. Podstawowa...

Cena 799,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
  • Bezpieczne płatności

    Bezpieczne płatności
Google zapłaci karę 2,74 mld euro!
20
cze
1
Robert Majewski News
Google zapłaci karę 2,74 mld euro!

Unia Europejska nałożyła na firmę Google gigantyczną grzywnę w wysokości 2,42 mld euro. Tym samym korporacja będzie również zmuszona skorygować swoją dotychczasową strategię dotyczącą funkcjonowania zaprojektowanych przez nią porównywarek cen, bo właśnie tego tematu dotyczy sprawa.

Unia Europejska wiele lat temu wniosła pozew przeciwko firmie Google, oskarżając ją o stosowanie praktyk monopolistycznych w tak kluczowym obszarze, jak przeszukiwanie internetu. Według UE Google priorytetowo promuje własne porównywarki cenowe kosztem konkurencyjnych rozwiązań innych dostawców tego typu usług.

Comment

No i doigrali się...

Czuli się bezkarni, no i doigrali się...

wow Jun 28, 2017