Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies do analizy ruchu na naszej stronie.
Więcej o plikach cookies i o tym jak przetwarzamy dane odwiedzających nasz sklep możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

zamknij
  • Zakupy na raty w ITmarket

Zestaw klawiatura i mysz 4world USB

Zestaw klawiatura + mysz firmy 4world, to podstawowy zestaw niezbędny dla każdego użytkownika komputera stacjonarnego. Prezentowany sprzęt zapewnia odpowiednią jakość i ergonomię w przystępnej cenie.

Cena 27,99 zł
Więcej
Dostępny

Marka: Seagate

Seagate Constellation ES.2 3TB 7200RPM

Dysk twardy ST33000651NS to przedstawiciel dysków z linii Constellation ES.2 firmy Seagate - jednego z czołowych producentów dysków twardych o pojemności 3 TB. Został wyposażony w sprzętowy mechanizm szyfrowania danych Self-Encrypting Drive (SED) z szyfrowaniem AES-256.

Cena 229,00 zł
Więcej
Niedostępny

Marka: Dell

Dell OptiPlex 7010 DT i5-3470 8GB 120SSD + 500HDD

Dell OptiPlex 7010 to wydajny i wyjątkowo prestiżowy komputer. Idealny do zastosowań w firmie jak również w domu. Moc i wydajność zaspokoi wymagania zaawansowanych aplikacji biurowych jak i wykorzystywanych w domu. OptiPlex 7010 to komputer stacjonarny z rozbudowanymi funkcjami zarządzania, które pozwalają zoptymalizować efektywność działania. Podstawowa...

Cena 789,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
Google zapłaci karę 2,74 mld euro!
20
cze
1
Robert Majewski News
Google zapłaci karę 2,74 mld euro!

Unia Europejska nałożyła na firmę Google gigantyczną grzywnę w wysokości 2,42 mld euro. Tym samym korporacja będzie również zmuszona skorygować swoją dotychczasową strategię dotyczącą funkcjonowania zaprojektowanych przez nią porównywarek cen, bo właśnie tego tematu dotyczy sprawa.

Unia Europejska wiele lat temu wniosła pozew przeciwko firmie Google, oskarżając ją o stosowanie praktyk monopolistycznych w tak kluczowym obszarze, jak przeszukiwanie internetu. Według UE Google priorytetowo promuje własne porównywarki cenowe kosztem konkurencyjnych rozwiązań innych dostawców tego typu usług.

Comment

No i doigrali się...

Czuli się bezkarni, no i doigrali się...

wow Jun 28, 2017