Marka: ITmarket Nowy

Zasilacz 12V 30W 2,5A UMEC UP0301B-12PE

Zasilacz prądu stałego UMEC UP0301B-12PE przeznaczony jest do zasilania różnego rodzaju urządzeń sprzętu komputerowego, elektronicznego audio-wideo, drobnego AGD oraz oświetlenia LED. Prąd wyjściowy: 12V, 2,5A, 30W. Kupując więcej, płacisz mniej!

Cena 8,99 zł
Zobacz więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
  • PayPal - Bezpieczne płatności

  • Zakupy na raty w ITmarket

Dostawa

Nauczeni wieloletnią praktyką oferujemy naszym klientom sprawdzonych przewoźników. Z doświadczenia wiemy, iż oferowanie najtańszych opcji wysyłek w takiej branży jak technologie IT nie sprawdza się. Korzystając z usług najtańszych przewoźników, przesyłki naszych klientów często ginęły lub docierały uszkodzone.

Uwaga! Ze względu na okres przedświąteczny, czas realizacji wysyłki może wydłużyć się
do 7 dni roboczych! Ta sytuacja może jeszcze ulec zmianie.

Bazując na naszym doświadczeniu postanowiliśmy zaoferować jednych z najlepszych przewoźników na rynku zachowując przy tym atrakcyjne ceny.

Inpost Paczkomaty 24/7Kurier DPD

Wybierając opcję dostawy Inpost Paczkomaty 24/7 możesz szybko i wygodnie odebrać swoje zakupy o dogodnej porze w paczkomacie. Wybierając dostawę za pośrednictwem usług kurierskich DPD możesz zamówić dostawę zakupów bezpośrednio pod wskazany adres.

Podjęcie współpracy na indywidualnych warunkach pozwoliło nam zaoferować Państwu dostawę jako kompromis pomiędzy jakością a ceną.

Odbiór osobisty

UWAGA! W związku z reorganizacją firmy zostaje zlikwidowany sklep stacjonarny przy ulicy Głogowskiej w Poznaniu i tym samym punkt odbioru osobistego. Będziemy dążyć do wznowienia możliwości odbiorów osobistych w innej lokalizacji. O fakcie ponownego uruchomienia tej usługi poinformujemy na łamach naszego sklepu, m.in. na niniejszej stronie. Przepraszamy za utrudnienia!

Zwroty i reklamacje

W obrocie konsumenckim oraz w przypadku mikro przedsiębiorców, którzy jako osoba fizyczna mogą dokonywać zakupów towarów również jako konsumenci pod warunkiem, że przedmiotem umowy jest towar niezwiązany bezpośrednio z ich działalnością gospodarczą lub zawodową, zgodnie z treścią ustawy kupujący ma możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.

Ze szczegółowymi warunkami realizacji zwrotów zakupionych towarów można przeczytać w naszym Regulaminie.

W celu dokonania zwrotu lub reklamacji należy utworzyć zgłoszenie w naszym systemie wsparcia pod adresem pomoc.itmarket.pl lub skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub tradycyjnych metod kontaktu.

Dział serwisu i obsługi zgłoszeń, oddział Polska:

ul. Sielska 17A

60-129 Poznań

Infolinia: +48 616 240 234

info@itmarket.pl

UWAGA! Prosimy nie dokonywać zwrotów towaru bez wcześniejszego uzgodnienia sposobu wysyłki z naszym pracownikiem!

Platforma ODR

Jeśli problem nie zostaje rozwiązany zgodnie z oczekiwaniami konsumenta, zgodnie z obowiązującymi przepisami może on skorzystać z platformy internetowej systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR), dostępnej pod adresem https://ec.europa.eu/consumers/odr. Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług. Szczegółowe informacje są dostępne na wskazanej stronie.